ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Τετάρτη, 5 Σεπτεμβρίου 2012

ΤΟ OROPOS-SPORTS ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΕΠΣΑΝΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΣ !!!!!!!!!!






Σημερα  σε κεντρικη αιθουσα  του ξενοδοχειου  του  Holiday-in  εγινε  η κληρωση
του  πρωταθληματος και  του  Κυπελου  ολο  των  κατηγοριων της Επσανα.
Μετα  απο ενα συντομο χαιρετισμο  του προεδρου  Δημητρη Βελτανιωτη  που
εθεσε  ψηλα το πηχυ της  νεας  διοικησης , για το πρωταθλημα της  Επσανα
ως κυριο μελημα ενα  αξιοκρατικο  πρωταθλημα  δικαιο με  ισες  αποστασεις
απο την καθε ομαδα.Αργοτερα  πηρε το  λογο  ο  Γραμματεας της  Ενωσης
Θωμας  Ρουσσης και  ξεκινησε  την  διαδικασια  για  την κληρωση με πρωτα
το κυπελο και μετα  την επιτροπη πρωταθληματος οπου την διαδικασια την ξεκινησε
ο προεδρος  της επιτροπης πρωταθληματος Γιωργος Νικολαου.
Απο τις ομαδες  του δημου μας  ηταν  ολοι  οι εκπροσωποι  των ομαδων στην
κληρωση  εκτος δυο ιστορικων σωματειων  του Αυλωνα και  του Πας  Ωρωπου.
Το  oropos -sports  βρισκοταν εκει  και σας  παρουσιαζει το προγραμμα
ολων των ομαδων του Δημου τον  πρωτο  γυρο .


Ξεκιναμε  απο τον Πας Ωρωπος  και την  Α  Επσανα με  την  πρωτη
αγωνιστικη να  διεξαγεται στις 15  Σεπτεμβρη



1η αγωνιστικη  Γλυκα Νερα -Ωρωπος
2η αγωνιστικη  Πας Ωρωπος-Αρης Βουλας
3η αγωνιστικη  Σταματα-Πας Ωρωπος
4η αγωνιστικη  Ωρωπος-Λαευρωτικη
5η αγωνιστικη  Μαχη Μαραθωνας-Πας Ωρωπος
6η αγωνιστικη  Πας Ωρωπος-Ολυμπιακος Αγιου Στεφανου
7η αγωνιστικη  Νικηφορος-Πας Ωρωπος
8η αγωνιστικη  Πας Ωρωπος-ΑΟ Κορωπιου
9η αγωνιστικη  Κεραυνος Κερατ- Πας  Ωρωπος
10η αγωνιστικη Ωρωπος-Παλληνιακος
11η αγωνιστικη  Αηττητος Σπατων-Ωρωπος
12η αγωνιστικη  Θυελλα Ραφηνας-Πας Ωρωπος
13η αγωνιστικη  Πας Ωρωπος-Μαρκο
14η αγωνιστικη   Γερακα-Πας Ωρωπος
15η αγωνιστικη   Πας Ωρωπος-Δοξα Κορωπιου

Β  Επσανα  1ος  ομιλος  ΑΟ  Αυλων   1η αγωνιστικη  13-14 /10



1η αγωνιστικη   Παμπαιανικος-Αυλωνας
2η αγωνιστικη   Αυλωνας -Βουλαιγμενη
3η αγωνιστικη   Καπανδριτι-Αυλωνας
4η αγωνιστικη   Αυλωνας -Καλυβια
5η αγωνιστικη   Δοξα Αγιας Αννας-Αυλωνας
6η αγωνιστικη   Κρυονερι-Αυλωνας
7η αγωνιστικη   Αυλωνας-Φοιβος Βαρης
8η αγωνιστικη   Ανοιξη-Αυλωνας
9η αγωνιστικη   Αυλωνας-Κουβαρας
10η αγωνιστικη  Παλλαυερεωτικος-Αυλωνας
11 αγωνιστικη    Αυλωνας-Προφητης Ηλιας

Β  Επσανα  1ος  ομιλος  Απες  Καπανδριτι  1η  αγωνιστικη  13-14/10


1η αγωνιστικη   Καπανδριτι-Καλυβια
2η αγωνιστικη   Δοξα Αγιας Αννας-Καπανδριτι
3η αγωνιστικη   Καπανδριτι-Καλυβια
4η αγωνιστικη   Φοιβος Βαρης-Καπανδριτι
5η αγωνιστικη   Καπανδριτι-Ανοιξη
6η αγωνιστικη   Κουβαρα -Καπανδριτι
7η αγωνιστικη   Καπανδριτι-Παλλαυρεωτικος
8η αγωνιστικη   Προφητη  Ηλιας-Καπανδριτι
9η αγωνιστικη   Καπανδριτι-Παμπαιανικος
10η αγωνιστικη  Βουλιαγμενη-Καπανδριτι
11η αγωνιστικη  Καπανδριτι-Κρυονερι

Β Επσανα   2ος  ομιλος  Συκαμινο   1η  αγωνιστικη  13-14  /10


1η αγωνιστικη  Πρωτεας  Π Φωκαιας-Συκαμινο
2η αγωνιστικη  Συκαμινο-Γραμματικο
3η αγωνιστικη  Σαρωνικος -Συκαμινο
4η αγωνιστικη  Συκαμινο-Αρτεμις Λουτσα
5η αγωνιστικη  Πορτο Ραφτη -Συκαμινο
6η αγωνιστικη  Συκαμινο -Εθνικος Νεας Μακρης
7η αγωνιστικη  Διονυσος-Συκαμινο
8η αγωνιστικη  ΑΕ  Μενιδιου-Νικη Δροσιας
9η αγωνιστικη  Συκαμινο-Νικη Δροσιας
10η αγωνιστικη Αμυνα Ανθουσας-Συκαμινο
11η αγωνιστικη Συκαμινο-Αχιλλεας Κατω Αχαρνων


Γ Επσανα   Αφιδναικος   1η αγωνιστικη  13-14/10


1η αγωνιστικη  Αφιδναικος-Αστερας  Αυλωνας
2η αγωνσιτικη  Θησεας Ν Μακρης-Αφιδναικος
3η αγωνιστικη  Αφιδναικος-Παθιακακης
4η αγωνιστικη  Αμφιαραος-Αφιδναικος
5η αγωνιστικη  Αφιδναικος-Ατλαντις
6η αγωνιστικη  Αστερας Γλ Νερων-Αφιδναικος
7η αγωνιστικη  Αφιδναικος-Μαυρος Αετος
8η αγωνιστικη  Δοξα Ποντιων-Αφιδναικος
9η αγωνιστικη  Αφιδναικος -Ελπιδα Αχαρνων

Γ  Επσανα  Αμφιαραος    1η  αγωνισιτκη  13-14/10


1η αγωνιστικη  Αστερας Γλυκων Νερων-Αμφιαραος
2η αγωνσιτικη  Αμφιαραος-Μαυρος Αετος
3η αγωνιστικη  Δοξα Ποντιων-Αμφιαραος
4η αγωνιστικη  Αμφιαραος-Αφιδναικος
5η αγωνιστικη  Αστερας Αυλωνας-Αμφιαραος
6η αγωνιστικη  Αμφιαραος-Θησεας Ν Μακρης
7η αγωνιστικη  Παθιακακης -Αμφιαραος
8η αγωνιστικη  Ελπιδα Αχαρνων-Αμφιαραος
9η αγωνιστικη  Αμφιαραος-Ατλαντις


Γ  Επσανα  Μαυρος  Αετος  1η αγωνιστικη  13-14  /10

1 η  αγωνιστικη  Μαυρος  Αετος-Παθιακακης
2η   αγωνιστικη  Αμφιαραος-Μαυρος Αετος
3η αγωνσιτικη    Μαυρος Αετος  -Ατλαντις
4η αγωνιστικη    Αστερας Γλ Νερων-Μαυρος  Αετος
5η αγωνιστικη    Μαυρος Αετος  -Ελπιδα Αχαρνων
6η αγωνσιτικη    Μαυρος  Αετος -Δοξα Ποντιων
7η αγωνιστικη    Αφιδναικος-Μαυρος Αετος
8η αγωνιστικη    Μαυρος  Αετος-Αστερας Αυλωνας
9η αγωνιστικη    Θησεας Ν Μακρης -Αστερας Αυλωνας


Η κληρωση  στην  1η  φαση  θα  γινει  σε  δυο γυρους  η  1η  (22
/23) και  η  επομενη   (  29/30  )  και αφορα  μονο  τις ομαδες
της  Β  και  Γ Επσανα  ,οι ομαδες της  Α Επσανα  παιρνουνε
μερος  στην  2η φαση  χωρις  αγωνα

1η  φαση  Κυπελου  εχουμε

Συκαμινο  -Παλλαυρεωτιακος
Αφιδναικος  -Μαυρος  Αετος  Πολυδενδριου
Καλυβια-Καπανδριτι

Αυλωνας  προκριθηκε  χωρις  αγωνα  στην  2η  φαση


Το  oropos -sports  βρεθηκε  για αλλη μια  φορα  στην  πηγη  των
γεγονοτων και σας παρουσιαζει  αναλυτικα το προγραμμα  ολων
των  ομιλων .Μεινετε  συντονισμενοι  !!!!!!!


 oropos-sports